Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Starosta omawia bieżącą sytuację w Powiecie Kołobrzeskim. Najtrudniejsza, choć już opanowana, jest sytuacja w kołobrzeskim szpitalu. Komentuje także kwestie związane z bezrobociem i jak sam mówi, jest obecnie przygotowana pomoc dla przedsiębiorców, zarówno ze strony miasta, jak i Powiatowego Urzędu Pracy. W naszej audycji, Tomasz Tamborski mówi o szczegółach.

Krytycznie Tamborski odnosi się do współpracy z wojewodą, wskazują, że dzięki przydziałowi wojewódzkiemu maseczek, na miesiąc są po 3 maseczki dla pracowników i mieszkańców domów pomocy społecznej, co oczywiście do niczego nie wystarcza. Skrytykował także ostatnią wypowiedź radnej PiS Barbary Asćiukiewicz (zobacz), która krytykowała działania powiatu w walce z koronawirusem, twierdziła, jak przypomina starosta, że żądanie testów ma miejsce na zapotrzebowanie polityczne. Według niego, jest to oczywiste bluźnierstwo radnej PiS, która w swoich komentarzach i postrzeganiu rzeczywistości oderwała się od rzeczywistości. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama