Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

tamborski kołobrzeg

Ze starostą kołobrzeskim rozmawiamy o wynikach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Jak mówi Tomasz Tamborski, Powiat Kołobrzeski jest bardzo dobrze przygotowany do reformy, którą przygotował rząd. Stworzono niemal 2 razy więcej miejsc niż w ubiegłym roku, ale problemem w organizacji szkół nie jest kwestia ławek czy sal lekcyjnych, bo te są, ale coraz częściej brakuje nauczycieli, zwłaszcza z dziedzin technicznych, jak informatyka czy chemia. Rekrutacja trwa i zdaniem starosty, powinna z powodzeniem dla wszystkich uczniów zakończyć się do końca sierpnia, co nie oznacza, że każdy dostanie się do takiej szkoły czy klasy, do jakiej zakładał. W audycji rozmawiamy również o festiwalu Sunrise, dzikach, wyborach parlamentarnych oraz o V Zlocie Zimnowojennym. Odnosimy się również do ostatniej konferencji opozycji, w której zarzucono nam, że nie krytykujemy starosty. Tomasz Tamborski złożył więc sam samokrytykę...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama