Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

W nowym roku nie sposób nie rozmawiać ze starostą na temat krytyki europosła Czesława Hoca jeszcze z okresu świątecznego (przeczytaj). Od niskich dochodów po mało inwestycji, a także rozrost kadry zarządzającej - taki horyzont osiągnął polityk Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem Tomasza Tamborskiego, poseł może być niedoinformowany, albo nieco rozleniwiony. Pomyliły mu się cyfry, co więcej, opozycja w zakresie powołania członków Zarządu Powiatu zaliczyła niemal dwumiesięczne opóźnienie. Starosta uważa wyniki Powiatu Kołobrzeskiego jako bardzo dobre i wskazuje szereg wykonanych inwestycji, podwyżek, a także innych osiągnięć samorządu.

Ze starostą rozmawiamy także o problemie meleksów. Ich liczba wzrasta i nie zawsze poruszają się one ustaloną trasą. Jak mówi Tamborski, zamierza przyjrzeć się temu tematowi i jeśli będzie trzeba, odbędzie się kolejne spotkanie poświęcone tej problematyce. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama