Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski o otwarciu obwodnicy: Ale o co chodzi?

Tomasz Tamborski uważa, że Janusz Gromek nie złamał prawa zamykając na chwilę drogę III etapu obwodnicy po to, aby uroczyście dokonać jej otwarcia. Według niego, jest to inwestycja jednoznacznie i bezdyskusyjnie związana z osobą prezydenta i ten miał prawo dokonać takiego otwarcia, a po drugie, miasto jest zarządcą drogi, więc miało prawo ją na chwilę zamknąć.

Ze starostą rozmawiamy także o sytuacji na działce przy ul. Reymonta. Pytamy, jak to się dzieje, że Starostwo Powiatowe wygasza obowiązujące tam pozwolenie na budowę, które nie jest realizowane, a wojewoda je przywraca. - No właśnie, o co chodzi? - pyta starosta i twierdzi, że nie wie, dlaczego wojewoda nie podzielił zdania organu powiatowego. Zapytamy o to służby wojewody. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama