Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski chce zmian na dworcu PKP [wideo]

Zdaniem starosty kołobrzeskiego, sytuacja związana z łapaniem ludzi przez osoby prowadzące przewozy, jest nie do przyjęcia. Pytaliśmy o to Tomasza Tamborskiego, bowiem zarówno mieszkańcy, jak i turyści, a także osoby świadczące te usługi, twierdzą, że nikt problemem się nie interesuje. Tymczasem w miniony weekend doszło tam do sporu, w wyniku które nożem raniono jednego z mężczyzn. Mieszkańcy pytają, czy na dworcu jest bezpiecznie. Pytanie, czy dworzec kolejowy jest jeszcze wizytówką miasta? Starosta twierdzi, że potrafiono poradzić sobie z tym na Okęciu, na warszawskich dworcach, trzeba sobie z tym poradzić także w Kołobrzegu.

Pisaliśmy niedawno, o zakończonym remoncie ulicy Mazowieckiej. Prace trwały zaledwie trzy dni, a nasi czytelnicy zastanawiali się, jak długo wytrzyma taka nawierzchnia. Tomasz Tamborski zapewnia o trwałości tej inwestycji. Ze starostą rozmawiamy o problemach z powołaniem dyrektora Sanepidu, a także odwołaniu Jacka Woźniaka.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama