Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

O spotkaniach z radami osiedla [video]

Starosta kontynuuje spotkania z radami osiedla. Jest to kontynuacja spotkań z radnymi Rady Miasta. Jak pisaliśmy na naszym portalu, na sesjach często padają pytania związane z powiatem, a potem magistrat przekazuje do Starostwa Powiatowego interpelacje radnych. I właśnie dlatego, jak mówi Tomasz Tamborski, spotyka się z członkami rad osiedli. Tematyka spotkań jest różna, oscyluje wokół bezpieczeństwa, stanu ulic czy możliwości inwestycyjnych. Na Radzikowie, radzie zależało na zwiększeniu bezpieczeństwa na ulicy Starynowskiej. Na Ogrodach, rada liczy na możliwość budowy nowych garaży wzdłuż ulicy Wschodniej. Ale, jak mówi Tamborski, spotkania z nim odmówiła Rada Osiedla Nr 2. Starosta jest zdziwiony, zwłaszcza, że ma wiele spraw od mieszkańców centrum Kołobrzegu, jak chociażby w sprawie bezpieczeństwa na ulicy Gierczak.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama