Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Czy będzie można taniej wymienić dokumenty?

Starosta Tomasz Tamborski przygląda się tematowi chociaż częściowego zwolnienia z kosztów wymiany dokumentów mieszkańców mieszkających przy ulicach, których nazwę zmieniła Rada Miasta Kołobrzeg. Jak mówi, uchwałę podjęli radni, ale nie zabezpieczono w związku z koniecznością wymiany prawa jazdy czy dowodów rejestracyjnych mieszkańców. A teraz, mieszkańcy spoglądają na starostę, czy coś można w tej sprawie zrobić. O ile przepisy pozwalają na częściową zmianę wysokości opłat, jak mówi Tamborski, trwa sprawdzenie, ile dokumentów trzeba wymienić i jakie koszty ponosi w związku z tym Powiat Kołobrzeski.

Ze starostą rozmawiamy także na temat zabudowy działek przy Miejskiej Energetyce Cieplnej. Tomasz Tamborski nie popiera tego pomysłu i jak mówi, teraz będzie tak samo jak z oczyszczalnią ścieków - to nie oczyszczalnia zbliżyła się do zabudowy Radzikowa, ale ludzie budowali się zbyt blisko terenów oczyszczalni. Więcej w materiale video.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama