Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Starosta przeciwko wycince drzewPytany przez nas Tomasz Tamborski o dobrowolne de facto wycinanie drzew w Polsce stwierdził, że to nieporozumienie.


Zdaniem starosty, kwestia wycinki drzew powinna być regulowana specjalnym postępowaniem i ograniczona do niezbędnego minimum. Niestety, samorząd nie ma możliwości ograniczania działania nowej ustawy napisanej przez Ministerstwo Środowiska. Starosta komentuje także kwestie wygaszania Gimnazjum Nr 2 i jak mówi, choć słychać odgłosy tego, aby to Powiat Kołobrzeski założył w ramach tej jednostki nową szkołę, to do Zarządu Powiatu nikt w tej sprawie formalnie się nie zwrócił. Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy również o nowym sprzęcie zakupionym dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama