Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Starosta komentuje stan odśnieżaniaPytamy Tomasza Tamborskiego, czy jest zadowolony ze stanu odśnieżenia dróg powiatowych. Według starosty, wszystko jest pod kontrolą.


Według starosty, kategoria odśnieżania dróg powiatowych nakazuje, aby były one przejezdne i według Tamborskiego przejechać nimi można. Powiat nie ma pieniędzy na to, aby utrzymywać drogi powiatowe w kategorii dróg krajowych i nie można tego oczekiwać od Zarządu Dróg Powiatowych. Starosta komentuje jednocześnie zdanie internautów w tej kwestii.

Jak to możliwe, że rząd zmienił ostateczną listę tzw. "schetynówek"? Jak można zmienić ostateczną listę? Można. Według starosty, po prostu zabrano przypisane powiatowi pieniądze na przebudowę drogi od Gorawina od drogi krajowej nr 6, bo są one potrzebne na wydatki socjalne, między innymi na 500+. Powiat nie wycofuje się z tej inwestycji i ma ona zostać zrealizowana.

Tomasz Tamborski przekazał na aukcję WOŚP koszulkę Krychowiaka, a także pochwalił się sukcesem Technikum Informatycznego.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama