Few Clouds

0°C

Kołobrzeg

7 lutego 2023    |    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
7 lutego 2023    
    Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Starosta broni promocji powiatuNa czwartkowej sesji, radni Rady Powiatu uchwalili budżet na 2017 rok. Okazało się, że zainteresowanie budzą kwestie związane z promocją.


Jak mówi starosta, w powiecie obowiązują dokumenty strategiczna związane z promocją. Po drugie, ta kwestia nigdy nie była w jakimś szczególnym zainteresowaniu radnych, choć wydawano podobne pieniądze, do momentu, gdy nie zaczęły widzieć tego media, także poza Kołobrzegiem. Od tego momentu jest to problem, choć promocja ta powoduje, że zadowoleni są i mieszkańcy, i samorząd, który jest widoczny. Zamiast długopisów, które kilogramami brano na nagrody, kupiono kocyki dla noworodków w szpitalu, zamiast gadżetów, kalendarze dla mieszkańców i tak dalej. Co więc się zmieniło?

Ze starostą rozmawiamy również o innych sprawach budżetowych, porannej gołoledzi a także oglądaniu TVP.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama