Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  ***

Tamborski: most się nie zawali (video)

powiat,tamborskiStarosta wyjaśnia kwestie związane z odbiorem mostu na Parsęcie. Według niego, obiekt został zbudowany dobrze i na pewno nie zawali się.

28 lutego o godzinie 12.00 zostanie wreszcie otwarty most na I etapie obwodnicy. Jak mówi Tomasz Tamborski, procedura odbioru inwestycji w porcie jest złożona i wykonuje ją Powiatowy oraz Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego. Most został odebrany, a dokumenty muszą się uprawomocnić.

Ze starostą rozmawiamy także o projekcie nowego konkurencyjnego dla Ronda Znakomitego Przywódcy rondzie przy bindażu, a także podsumowujemy Perły Powiatu. Więcej w materiale video.