Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  ***

Tamborski: powiat nie wstąpi do KLOT

tamborski,powiatStarosta Tomasz Tamborski wyklucza, aby Powiat Kołobrzeski przystąpił do mającej powstać Kołobrzeskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Tamborski krytycznie podchodzi do utworzenia KLOT i tak jak powiat nie przystąpił do LOT, tak i nie zamierza przystępować do KLOT. Starosta komentuje wydarzenia na budżetowej sesji Rady Miasta, przypominając, że powiat budżet uchwalił już na koniec roku. Ze starostą rozmawialiśmy także na temat pozwoleń na budowę w gminie Kołobrzeg oraz o nowy dyrektorze muzeum.