Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  ***

Starosta nie zamierza zmieniać dyrektora

powiat,starosta,komentarzTomasz Tamborski jest zasmucony tym, że były dyrektor muzeum w odpowiedzi na ofertę współpracy, składa pisma o unieważnienie konkursu.

Starosta oferował byłemu dyrektorowi muzeum spotkanie i rozmowę na temat jego pracy w muzeum. Mieli spotkać się w lutym, ale na razie do Zarządu Powiatu wpłynął jedynie wniosek o unieważnienie konkursu. Tomasz Tamborski z przykrością przyjął taki fakt, nie zgadza się z argumentacją dyrektora. Jak mówi, nie zamierza zmieniać składu komisji, ani jej werdyktu. Dyrektorem muzeum został Aleksander Ostasz i jeszcze w tym tygodniu zostanie wprowadzony do muzeum.

Tomasz Tamborski informuje także, że dzięki spotkaniu z drogowcami, w Gościnie będzie stacjonował sprzęt Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Dzięki temu, możliwa będzie szybsza reakcja na niekorzystne warunki na drogach.