Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  ***

Tamborski pozytywnie o rezygnacji Kiginy

tamborski, komentarz, powiat, kołobrzegStarosta nie ukrywa, że nie rozpacza po tym, jak Sławoj Kigina złożył mandat. Nie zamierza przyjmować też pieniędzy, które chciał mu przelać radny.

Tomasz Tamborski komentuje wydarzenia z ostatniej sesji Rady Powiatu. Cieszy się z uchwalonego budżetu i poparcia radnych SLD. Odpowiada również na pytanie, co robią radni Rady Miasta, którzy pracują w starostwie, a jednocześnie uczestniczą w obradach rady czy pracach komisji. Starosta informuje także o konkursie na dyrektora Muzeum Oręża Polskiego. Odbędzie się on 14 stycznia.