menu

Tamborski: mam prawo jazdy (video)

tamborski,powiat,komentarzNasi czytelnicy na wieść o tym, że starosta prowadził ciężarówkę, apelowali, aby zgłosić to na policję, bo na to trzeba mieć uprawnienia. Co ma Tomasz Tamborski?


Chodziło o prezentację nowego pojazdu w Zarządzie Dróg Powiatowych. Tomasz Tamborski zasiadł za kierownicą samochodu ciężarowego. I jak się okazuje, mógł to zrobić, gdyż posiada prawo jazdy kategorii "C". Starosta w rozmowie z nami komentuje także kwestię ultimatum, jakie postawił Komisji Spraw Społecznych, a także informacje o tym, że wszyscy członkowie Zarządu Powiatu zostali członkami etatowymi. Jak mówi Tamborski, etatowymi pracownikami Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu jest starosta i wicestarosta. Więcej w materiale video.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.