Tamborski: mam prawo jazdy (video)

tamborski,powiat,komentarzNasi czytelnicy na wieść o tym, że starosta prowadził ciężarówkę, apelowali, aby zgłosić to na policję, bo na to trzeba mieć uprawnienia. Co ma Tomasz Tamborski?

Chodziło o prezentację nowego pojazdu w Zarządzie Dróg Powiatowych. Tomasz Tamborski zasiadł za kierownicą samochodu ciężarowego. I jak się okazuje, mógł to zrobić, gdyż posiada prawo jazdy kategorii "C". Starosta w rozmowie z nami komentuje także kwestię ultimatum, jakie postawił Komisji Spraw Społecznych, a także informacje o tym, że wszyscy członkowie Zarządu Powiatu zostali członkami etatowymi. Jak mówi Tamborski, etatowymi pracownikami Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu jest starosta i wicestarosta. Więcej w materiale video.