menu

Tamborski ubiega się o urząd starosty

tamborski,powiat,komentarzW programie "Wokół Powiatu" obecny starosta potwierdził, że będzie ubiegał się o ten urząd ponownie. Sesja Rady Powiatu możliwa już w najbliższy piątek.


Tomasz Tamborski przypomniał, że w Powiecie Kołobrzeskim od kilku już lat trwa dobra współpraca pomiędzy Platformą Obywatelską oraz Polskim Stronnictwem Ludowym. Wybory do Rady Powiatu wygrała Platforma Obywatelska, ale świetny wynik zrobiło również Polskie Stronnictwo Ludowe i wspólne współdziałanie pomiędzy tymi radnym gwarantuje możliwość rozwoju powiatu, rozwiązywania problemów mieszkańców i realizacji inwestycji, zwłaszcza drogowych. Tomasz Tamborski poinformował, że będzie się ubiegał o wybór na urząd starosty. Sesja Rady Powiatu, zgodnie z przepisami, powinna odbyć się albo w piątek 28 listopada, albo w poniedziałek 1 grudnia. Więcej w materiale video.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.