menu
Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  *** 

Ulica Basztowa jeszcze raz pod dyskusję

basztowa,organizacja,ruchuStarosta nie ukrywa, że jeśli pojawi się nowy wniosek mieszkańców ulicy Basztowej w sprawie organizacji ruchu, zostanie jeszcze raz rozpatrzony.


Najpierw mieszkańcy chcieli ograniczenia postoju na ulicy Basztowej, a teraz kolejni mieszkańcy chcą przywrócenia starych zasad. Jak mówi Tomasz Tamborski, nie jest to droga powiatowa, ale miejska, natomiast komisja, która decyduje o zmianie organizacji ruchu, zajmie się sprawa ponownie, jeśli wpłynie nowy wniosek mieszkańców. Starosta opowiada również o sprzeciwie w związku z planem budowy wieży radarowej przy latarni morskiej.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.