Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  ***

Ulica Basztowa jeszcze raz pod dyskusję

basztowa,organizacja,ruchuStarosta nie ukrywa, że jeśli pojawi się nowy wniosek mieszkańców ulicy Basztowej w sprawie organizacji ruchu, zostanie jeszcze raz rozpatrzony.

Najpierw mieszkańcy chcieli ograniczenia postoju na ulicy Basztowej, a teraz kolejni mieszkańcy chcą przywrócenia starych zasad. Jak mówi Tomasz Tamborski, nie jest to droga powiatowa, ale miejska, natomiast komisja, która decyduje o zmianie organizacji ruchu, zajmie się sprawa ponownie, jeśli wpłynie nowy wniosek mieszkańców. Starosta opowiada również o sprzeciwie w związku z planem budowy wieży radarowej przy latarni morskiej.