Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

26 maja 2022    |    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
26 maja 2022    
    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


informacje kołobrzeg, powiat,tamborski,komentarzTomasz Tamborski nie ukrywa, że uspołecznienie dyskusji o potrzebie zmian w organizacji ruchu w mieście wzrasta, podobnie jak liczba wniosków mieszkańców.


Nowe przejścia dla pieszych i ograniczenia w ruchu - to najczęstsze wnioski składane przez mieszkańców do starosty kołobrzeskiego na posiedzenie Komisji ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Do tego dochodzą wnioski inwestycyjne, o budowę chodników czy nowych odcinków jezdni, ale jak zaznacza starosta Tomasz Tamborski, komisja tym się nie zajmuje. Na jej ostatnim posiedzeniu zmieniono organizację ruchu m.in. dla ulicy Katedralnej, która będą poruszały się pojazdy podczas remontu "Bryzy".

Ponadto, z Tomaszem Tamborskim rozmawialiśmy o X Forum Samorządowym oraz o krytyce obchodów 4 czerwca.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama