26 maja 2022    |    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
26 maja 2022
    Imieniny: Filip, Paulina, Marianna

informacje kołobrzeg, powiat,tamborski,komentarzTomasz Tamborski nie ukrywa, że uspołecznienie dyskusji o potrzebie zmian w organizacji ruchu w mieście wzrasta, podobnie jak liczba wniosków mieszkańców.

Nowe przejścia dla pieszych i ograniczenia w ruchu - to najczęstsze wnioski składane przez mieszkańców do starosty kołobrzeskiego na posiedzenie Komisji ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Do tego dochodzą wnioski inwestycyjne, o budowę chodników czy nowych odcinków jezdni, ale jak zaznacza starosta Tomasz Tamborski, komisja tym się nie zajmuje. Na jej ostatnim posiedzeniu zmieniono organizację ruchu m.in. dla ulicy Katedralnej, która będą poruszały się pojazdy podczas remontu "Bryzy".

Ponadto, z Tomaszem Tamborskim rozmawialiśmy o X Forum Samorządowym oraz o krytyce obchodów 4 czerwca.