menu

Wokół Powiatu

AUDYCJA WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW POWIATU KOŁOBRZESKIEGO

Starosta: nie każdy musi jeździć w kółko (video)

informacje kołobrzeg, powiat,komentarz,tamborskiTomasz Tamborski broni idei budowy ronda na drodze powiatowej w strefie uzdrowiskowej. Według niego, zwiększa to bezpieczeństwo i przepustowość ruchu.


Starosta uważa, że budowa skrzyżowania z ruchem okrężnym w tym miejscu jest jak najbardziej uzasadniona. Przypomina, że w ramach tej inwestycji przesunięto od skrzyżowania przejścia dla pieszych, dzięki czemu zwiększy się bezpieczeństwo. Na argumenty, że w sezonie i tak będą tam korki, Tomasz Tamborski pyta, gdzie w takim razie w sezonie nie ma korków. Jego zdaniem, w tym miejscu tworzyły się korki także poza sezonem i właśnie w tym celu zmieniono tam organizację ruchu. Więcej w materiale video.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.