Wokół Powiatu

AUDYCJA WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW POWIATU KOŁOBRZESKIEGO

Starosta: nie każdy musi jeździć w kółko (video)

informacje kołobrzeg, powiat,komentarz,tamborskiTomasz Tamborski broni idei budowy ronda na drodze powiatowej w strefie uzdrowiskowej. Według niego, zwiększa to bezpieczeństwo i przepustowość ruchu.

Starosta uważa, że budowa skrzyżowania z ruchem okrężnym w tym miejscu jest jak najbardziej uzasadniona. Przypomina, że w ramach tej inwestycji przesunięto od skrzyżowania przejścia dla pieszych, dzięki czemu zwiększy się bezpieczeństwo. Na argumenty, że w sezonie i tak będą tam korki, Tomasz Tamborski pyta, gdzie w takim razie w sezonie nie ma korków. Jego zdaniem, w tym miejscu tworzyły się korki także poza sezonem i właśnie w tym celu zmieniono tam organizację ruchu. Więcej w materiale video.