Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  ***

Starostwo wyda pozwolenie na "Bryzę"

informacje kołobrzeg, tamborski,powiatStarosta Tomasz Tamborski twierdzi, że nie ma wyjścia i starostwo wyda pozwolenie na zabudowę działki w centrum miasta z "Bryzą". Taka jest litera prawa.

Starosta nie ukrywa, że tak jak w przypadku samochodów, nie można odmówi rejestracji pojazdów, bo komuś nie podoba się kolor, tak też jest w przypadku działki z "Bryzą" - jeśli inwestor spełni wszystkie warunki prawne, otrzyma pozwolenie na budowę. Tomasz Tamborski dodaje, że miasto potwierdziło, iż jego decyzja w tej sprawie jest ostateczna, stąd sprawa jest przesądzona.

Dziś odbyło się także posiedzenie Rady Społecznej Szpitala, na którym zatwierdzono zakup nowoczesnego sprzętu, poprawiającego standard Szpitala Regionalnego. Jak mówi starosta, dzięki temu będzie możliwe wykonywanie zabiegów, na które pacjentów trzeba było przewozić do tej pory do Koszalina.