menu

Wokół Powiatu

AUDYCJA WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW POWIATU KOŁOBRZESKIEGO

Starostwo wyda pozwolenie na "Bryzę"

informacje kołobrzeg, tamborski,powiatStarosta Tomasz Tamborski twierdzi, że nie ma wyjścia i starostwo wyda pozwolenie na zabudowę działki w centrum miasta z "Bryzą". Taka jest litera prawa.


Starosta nie ukrywa, że tak jak w przypadku samochodów, nie można odmówi rejestracji pojazdów, bo komuś nie podoba się kolor, tak też jest w przypadku działki z "Bryzą" - jeśli inwestor spełni wszystkie warunki prawne, otrzyma pozwolenie na budowę. Tomasz Tamborski dodaje, że miasto potwierdziło, iż jego decyzja w tej sprawie jest ostateczna, stąd sprawa jest przesądzona.

Dziś odbyło się także posiedzenie Rady Społecznej Szpitala, na którym zatwierdzono zakup nowoczesnego sprzętu, poprawiającego standard Szpitala Regionalnego. Jak mówi starosta, dzięki temu będzie możliwe wykonywanie zabiegów, na które pacjentów trzeba było przewozić do tej pory do Koszalina.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.