Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  ***

Starosta o kulisach Pereł Powiatu (video)

informacje kołobrzeg, perły,powiat,tamborskiJuż wiadomo, że Gala Biznesu i Ekorozwoju będzie miała w przyszłym roku swoje kolejne wydanie. Spotkanie w hotelu Marine starosta uważa za udane.

400 gości przybyło na spotkanie środowiska kołobrzeskiego biznesu. Tomasz Tamborski nie ukrywa, że wręczenie Pereł Powiatu PŻB i kołobrzeskim wędkarzom zostało odebrane bardzo pozytywnie. Podobnie dostrzeżono Jerzego Sosnowskiego i jego małżonkę, którzy wspomagają od lat uzdolnioną młodzież z biednych rodzin. Ze starostą rozmawialiśmy także o zmianach w organizacji ruchu oraz inwestycjach w LO im. M. Kopernika.