menu
Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  *** 

Starosta o kulisach Pereł Powiatu (video)

informacje kołobrzeg, perły,powiat,tamborskiJuż wiadomo, że Gala Biznesu i Ekorozwoju będzie miała w przyszłym roku swoje kolejne wydanie. Spotkanie w hotelu Marine starosta uważa za udane.


400 gości przybyło na spotkanie środowiska kołobrzeskiego biznesu. Tomasz Tamborski nie ukrywa, że wręczenie Pereł Powiatu PŻB i kołobrzeskim wędkarzom zostało odebrane bardzo pozytywnie. Podobnie dostrzeżono Jerzego Sosnowskiego i jego małżonkę, którzy wspomagają od lat uzdolnioną młodzież z biednych rodzin. Ze starostą rozmawialiśmy także o zmianach w organizacji ruchu oraz inwestycjach w LO im. M. Kopernika.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.