menu

Wokół Powiatu

AUDYCJA WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW POWIATU KOŁOBRZESKIEGO

Jakby co, starosta jest strażakiem...

informacje kołobrzeg, tamborski, starosta, wokół powiatuDo Starostwa Powiatowego trafiło Światełko Betlejemskie. Każdy może sobie zabrać ogień do domu. A jakby starostwo zaczęło się świecić, to wiadomo...


Przed naszym programem, do gabinetu starosty zawitali harcerze, przekazując Betlejemskie Światełko Pokoju. Można ogień pobrać w biurze podawczym starostwa. Lampka z ogniem miała stanąć w holu, ale było za duże ryzyko, że ktoś ją, powiedzmy - mocniej przytuli. Tomasz Tamborski podsumował budżet powiatu na 2014 rok i wyjaśnił, co rozumieć pod hasłem budżet ostrożnościowy. Po za tym, rozmawialiśmy o plażach naszego powiatu i o tym, w jaki sposób i na jaki okres będą one przekazane gminom.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.