menu

Tamborski o polityce plażowej (video)

informacje kołobrzeg, tamborski, wokół powiatuStarosta Tomasz Tamborski zaprasza wszystkich zainteresowanych operowaniem na plaży w granicach miasta, aby zgłaszali się do powiatu.


W związku z kolejnymi informacjami na temat tego jak będzie po nowemu funkcjonowało zarządzanie plażą, starosta wskazał, że Skarb Państwa na tym terenie reprezentuje właśnie starostwo. Tamborski przypomniał, że z niektórymi samorządami udało się porozumieć, a z innymi są problemu. Starostwo natomiast nie będzie robić problemów przedsiębiorcom zainteresowanym prowadzeniem działalności na plaży. Wystarczy zgłosić się do urzędu powiatowego.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.