Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  ***

Starosta o incydencie pod ratuszem

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, tamborskiTomasz Tamborski jest zniesmaczony skandalem, który zakłócił krótkie wspomnienie śp. Tadeusza Mazowieckiego w dzień żałoby narodowej.

W ramach audycji "Wokół Powiatu", ze starostą Tomaszem Tamborskim rozmawialiśmy o uczczeniu pamięci pierwszego premiera niekomunistycznego rządu, który zakłócili przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej. Ponadto, zapytaliśmy starostę m.in. czy był sens organizować konwent starostów i co takiego na nim uradzono oraz o zmiany w organizacji ruchu.