menu
Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  *** 

Staroście komentarz się podobał...

informacje kołobrzeg, tamborski, komentarzTomasz Tamborski twierdzi, że nie ma nic przeciwko graficznemu komentarzowi na swój temat. Jak dodaje, ma dużo rezerwy do siebie samego.


W kolejnym odcinku "Wokół Powiatu" rozmawialiśmy o sytuacji związanej z budową skansenu i oskarżeniami radnych SLD i zwolnieniu żony działacza SLD z Zarządu Dróg Powiatowych. Jak mówi starosta, nie miał z tym nic wspólnego. Dyrektorzy decyzje podejmują samodzielnie. Zapytaliśmy również Tomasza Tamborskiego, czy podobał mu się komentarz graficzny na jego temat, w którym robił za żywego trupa...

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.