menu
Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  *** 

Tamborski przeciwko strzelaniu w mieście

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, tamborski,Wczoraj dyskutowano o problemie dzików w Kołobrzegu. Jedną z możliwości miałby być odstrzał zwierząt. Starosta jednak na to się nie zgadza.


Tomasz Tamborski nie zgadza się na obligatoryjne strzelanie na terenie miasta, celem rozwiązania problemu dzików. Uważa to za zbyt niebezpieczne. Taki odstrzał może być prowadzony wyłącznie jako ostateczność, a nie sposób główny. Podobnie, Tomasz Tamborski nie widzi możliwości do strzelania do dzików w Ekoparku Wschodnim, nawet po potencjalnej zmianie uchwały Rady Miasta. To dalej teren Kołobrzegu i każdorazowa akcja wymaga decyzji starosty. Zdaniem Tomasza Tamborskiego, dziki problem trzeba rozwiązywać, ale metodami pokojowymi.

Ponadto, zapytaliśmy starostę, co sądzi o twierdzeniu, że z budżetu powiatu została kupa śmiechu z przewagą kupy... Więcej w materiale video.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.