Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  ***

Tamborski przeciwko strzelaniu w mieście

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, tamborski,Wczoraj dyskutowano o problemie dzików w Kołobrzegu. Jedną z możliwości miałby być odstrzał zwierząt. Starosta jednak na to się nie zgadza.

Tomasz Tamborski nie zgadza się na obligatoryjne strzelanie na terenie miasta, celem rozwiązania problemu dzików. Uważa to za zbyt niebezpieczne. Taki odstrzał może być prowadzony wyłącznie jako ostateczność, a nie sposób główny. Podobnie, Tomasz Tamborski nie widzi możliwości do strzelania do dzików w Ekoparku Wschodnim, nawet po potencjalnej zmianie uchwały Rady Miasta. To dalej teren Kołobrzegu i każdorazowa akcja wymaga decyzji starosty. Zdaniem Tomasza Tamborskiego, dziki problem trzeba rozwiązywać, ale metodami pokojowymi.

Ponadto, zapytaliśmy starostę, co sądzi o twierdzeniu, że z budżetu powiatu została kupa śmiechu z przewagą kupy... Więcej w materiale video.