Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***

Wokół Powiatu

AUDYCJA WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW POWIATU KOŁOBRZESKIEGO

Wokół Powiatu: wzrasta liczba pojazdów

informacje kołobrzeg, Jerzy, Wąsik, wydział, komunikacji, powiatJerzy Wąsik, naczelnik Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego, nie ukrywa, że o poziomie życia w powiecie świadczy liczba aut. A jest ich coraz więcej.

W ramach audycji "Wokół Powiatu", odwiedziliśmy Wydział Komunikacji, którego naczelnikiem jest Jerzy Wąsik. Z szefem jednego z najważniejszych Wydziałów Starostwa Powiatowego rozmawiamy o procedurze rejestracji pojazdów, dlaczego nie można zarejestrować czołgu, funkcjonowania słynnych okienek z komputerami oraz internetowego systemu kolejkowego, a także, czy ilość rejestrowanych pojazdów świadczy o poziomie życia w mieście. Jedno jest pewne, liczba rejestrowanych aut wzrasta. Reszta w materiale video.

W związku z awarią serwisu youtube, rozmowa z naczelnikiem będzie dostępna później.

off}