menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Wokół Powiatu

AUDYCJA WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW POWIATU KOŁOBRZESKIEGO

Tamborski za budową pomnika, ale...

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, tamborski, dołkowskiStarosta uważa, że pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej powinien w Kołobrzegu powstać. Wszystko przez pamięć o Sebastianie Karpiniuku.


Dziś zarejestrowaliśmy kolejny odcinek audycji "Wokół Powiatu". Tym razem odwiedziliśmy gminę Siemyśl i jej wójta Marka Dołkowskiego. W rozmowie ze starostą poruszyliśmy kilka tematów interesujących naszych Czytelników, w tym kwestie związane z oddaniem komputerów do szkoły w Starninie. Pytaliśmy, czy starosta pozbył się zużytego sprzętu. Poruszyliśmy również temat propozycji Akcji Katolickiej, aby w Kołobrzegu powstał pomnik lub tablica upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej - w końcu starosta został zaproszony do komitetu, który tą kwestią steruje. Tomasz Tamborski nic przeciwko pomnikowi nie ma, ale o zaproszeniu nic nie wie...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.