Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  ***

Wokół Powiatu

AUDYCJA WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW POWIATU KOŁOBRZESKIEGO

Wokół Powiatu: starosta o biogazowni

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, gościno, sieradzki, tamborskiW Gościnie rozmawialiśmy o obwodnicy i budowie ratusza, ale podstawowym tematem było pozwolenie na budowę biogazowni w Korzyścienku pod Radzikowem.

Gośćmi audycji byli: Marian Sieradzki, burmistrz Gościna, a także starosta Tomasz Tamborski. Tematem audycji, obok spraw Gościna, była m.in. kwestia wydania pozwolenia na budowę biogazowni. Starosta poinformował, że stowarzyszenie "Ekologiczny Kołobrzeg" zostało uznane za stronę w postępowaniu administracyjnym.