Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  ***

Wokół Powiatu

AUDYCJA WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW POWIATU KOŁOBRZESKIEGO

Wokół Powiatu z Tomaszem Tamborskim

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, tomasz tamborskiO budżecie, według jednych słabym, według innych dobrym budżecie, a także m.in. o nagrodach w powiecie, rozmawiamy ze starostą powiatu kołobrzeskiego.

Zapraszamy do obejrzenia nowej audycji na naszym portalu, pt. "Wokół Powiatu". Audycja będzie cykliczna i będzie ukazywać się co 2 tygodnie. Będziemy rozmawiali nie tylko ze starostą kołobrzeskim, choć tego wzięliśmy na pierwszy ogień, ale także z kierownictwem powiatu, naczelnikami i kierownikami jednostek powiatowych, przybliżając ich działanie i sposób załatwiania najważniejszych spraw. Mówiąc krótko, postaramy się pokazać Starostwo Powiatowe od kuchni.

Dziś pierwszy odcinek audycji. Zachęcamy jednak naszych Czytelników do zadawania pytań na temat funkcjonowania powiatu, załatwiania spraw i procedur. Będziemy starali się zadawać je podczas realizowania audycji.