menu
Ogłoszenia ***  Sprzątanie w sobotę.  (Dam Pracę)  ***  KSIĘGOWA-KASJER  (Dam Pracę)  ***  KONCERT ORGANOWY  (Edukacja)  *** 

Starosta o walce z dopalaczami

tamborski,powiatTomasz Tamborski uważa za dobre rozwiązane ustawienie kamery monitoringu miejskiego przy ul. Koszalińskiej, gdzie można kupić dopalacze.


Starosta twierdzi, że w sprawie ustawienia kamery monitoringu porozumiał się z prezydentem miasta. Liczy na to, że pojawi się ona przy sklepie przy ul. Koszalińskiej jeszcze w te wakacje. Zastanawiamy się z Tomaszem Tamborskim, czy nie warto by zmienić ostrzeżeń na plaży związanych z kąpaniem się w miejscach niebezpiecznych i niestrzeżonych. Pytamy także o Rondo Znakomitego Przywódcy, które powstało rok temu. Tamborski twierdzi, że gdyby był to pomysł kogoś innego, wszystkim by się spodobał. Więcej w materiale video już za kilka chwil.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.