Ogłoszenia ***  Zupełnie nowy 4-kanałowy kontroler Pioneer DJ DDJ-1000 dla rekordbox dj  (Sprzedam)  ***  Wróżka Kołobrzeg  (Usługi)  ***  Praca elektryk Berlin  (Dam Pracę)  ***

Starosta o nowym komendancie

tamborski,powiatWedług Tomasza Tamborskiego na dniach powinna rozstrzygnąć się kwestia komendanta Straży Pożarnej. Zmian być nie powinno.

Starosta jest przekonany o tym, że do zaopiniowania otrzyma kandydaturę Krzysztofa Makowskiego, który obecnie pełni obowiązki komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu. Według niego, to bardzo dobry wybór. Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy także na temat zmian w organizacji ruchu i decyzji zespołu, który takie propozycje ocenia. Nie wyraził on zgody na zmianę parkowania na ulicy Giełdowej od skrzyżowania z ulicą Dubois do Placu Ratuszowego. Jak mówi starosta, zmniejszyłoby to ilość miejsc parkingowych, ale również zwiększyło ilość sytuacji niebezpiecznych w tym miejscu. Starosta odniósł się również do wyników tegorocznych matur. Jak mówi, jest lepiej niż rok temu.

Materiał video za kilka chwil.