menu

Starosta o nowym komendancie

tamborski,powiatWedług Tomasza Tamborskiego na dniach powinna rozstrzygnąć się kwestia komendanta Straży Pożarnej. Zmian być nie powinno.


Starosta jest przekonany o tym, że do zaopiniowania otrzyma kandydaturę Krzysztofa Makowskiego, który obecnie pełni obowiązki komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu. Według niego, to bardzo dobry wybór. Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy także na temat zmian w organizacji ruchu i decyzji zespołu, który takie propozycje ocenia. Nie wyraził on zgody na zmianę parkowania na ulicy Giełdowej od skrzyżowania z ulicą Dubois do Placu Ratuszowego. Jak mówi starosta, zmniejszyłoby to ilość miejsc parkingowych, ale również zwiększyło ilość sytuacji niebezpiecznych w tym miejscu. Starosta odniósł się również do wyników tegorocznych matur. Jak mówi, jest lepiej niż rok temu.

Materiał video za kilka chwil.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.