Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W poniedziałek do Kołobrzegu przyjechała ekipa Telewizji "Trwam" i Radia Maryja. Wieczorna msza św. z Kołobrzegu była transmitowana na żywo.


To już kolejna wizyta mediów związanych z ojcem Tadeuszem Rydzykiem w Kołobrzegu. Przybyłych do bazyliki mieszkańców i osoby z wielu miejscowości diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej powitał w przekazie telefonicznym sam ojciec dyrektor, który przypomniał o swoich związkach z Pomorzem Środkowym, szczególnie ze Szczecinkiem. Zaatakował Platformę Obywatelską za próbę usunięcia krzyża w Warszawie. Skrytykował również śledztwo w sprawie wielkiej tragedii pod Smoleńskiem.

Mszę św. celebrował biskup Edward Dajczak, ordynariusz koszalińsko-kołobrzeski. Następnie był różaniec na żywo oraz słynne "Rozmowy niedokończone" z parafialnej plebanii.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama