Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

lotnisko,podczeleDo historii przechodzi 15 radzieckich hangarów. Zachowane zostaną tylko 3 obiekty, które mają użytkowników oraz stanowisko dowodzenia.


Poradzieckie lotnisko powoli znika z krajobrazu Podczela. Jak mówi Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, kontynuowana jest trwająca od dwóch lat rozbiórka. Warto tu dodać, że nie obyła się ona bez awantury o prawne aspekty prowadzonych prac. Po wyprostowaniu spraw i wcześniejszym dochodzeniu Komisji Rewizyjnej Rady Miasta, niszczone są hangary oraz częściowo pas startowy. Wycinane są także drzewa, w większości samosiejki. Prace popiera Artur Dąbkowski, radny Rady Miasta w Podczelu. Jak mówi, wiele lat zwracana była uwaga na zagrożenia, jakie stwarza pozostawione bez opieki lotnisko. Życie straciła tam także jedna osoba.

 

lotnisko,podczele

lotnisko,podczele

lotnisko,podczele

lotnisko,podczele

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama