Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Alkohol i ogień. Te dwa czynniki razem są niezwykle niebezpieczne. Wiedzą o tym mieszkańcy bloku przy ul. Kaliskiej. Po raz kolejny interweniowali tam strażacy.


Po godzinie 17.00 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w budynku przy ul. Kaliskiej 4. Wóź bojowy przyjechał w kilka minut. Na miejscu okazało się, że płonęło jedno z mieszkań, a jedna osoba zatruła się dymem. Strażacy natychmiast ugasili ogień. Płonęły gazety i narożnik pokoju. Okazało się, że to efekt palenia tytoniu po wypiciu alkoholu.

Starszą kobietą zajęła się ekipa pogotowia ratunkowego. Kobieta z objawami zatrucia w ambulansie otrzymała terapię tlenową. W tym czasie w mieszkaniu interweniowała policja. Okazało się, że tylko szczęśliwemu zbiegowi okoliczności, starsza kobieta nie spłonęła żywcem zamknięta w pokoju, w którym zaprószono ogień. W lokalu wybuchła awantura o to, kto jest temu winny. Sprawę wyjaśniają policjanci.

To nie pierwszy przypadek pożaru w tym budynku. Strażacy doskonale znają blok przy ulicy Kaliskiej. Alkohol i ogień, zwłaszcza w nocy, pewnego razu skończy się tragicznie. Dziś dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama