Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W godzinach przedpołudniowych nad Kołobrzegiem pojawił się śmigłowiec LPR. Wylądował na dawnym poligonie przy ul. Koszalińskiej.


Na osiedle ogrody kołobrzescy ratownicy zostali wezwani do mężczyzny z objawami zawału serca. Ambulans pojawił się w kilka chwil, jednak potrzebujący pomocy człowiek był już w stanie agonalnym. Wymagał natychmiastowej pomocy, jakiej można mu było udzielić wyłącznie w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie. Lekarz nie zgodził się na transport do kołobrzeskiego szpitala.

Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Początkowo, miał wylądować na ulicy, ale ze względów bezpieczeństwa zadecydowano, że będzie to teren po dawnym poligonie przy "Bastionie". Lądowanie zabezpieczali kołobrzescy strażacy. Niestety, mężczyzna nie dotrwał do ratunku. Zmarł podczas transportu przy śmigłowcu.

Fot. Michał Świderski

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama