Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Z 4 na 8 miejsce. Taką pozycję zajęło nasze miasto w rankingu dziennika "Rzeczpospolita". Pomimo to, władze miasta są zadowolone z wyniku.


8 miejsce na 800 samorządów. Taka lokata Kołobrzegu w prestiżowym rankingu cieszy prezydenta Janusza Gromka. - Wiele kryteriów było brane pod uwagę przy tworzeniu tego rankingu od spraw finansowych po wyniki egzaminów gimnazjalistów czy uczniów szkół podstawowych. Walka była przeokrutna i trudna. Ktoś by powiedział: no 8 a w zeszłym roku 4 miejsce. Ta różnica jest tak minimalna, że różnica pomiędzy 6 a 8 miejscem wynosi 0,1%.

Słabą ocenę, która pogorszyła pozycję miasta w rankingu, wystawiono nam za politykę kredytową, niezbędną z tytułu wykonywanych inwestycji, a także za brak wydatków na budowę mieszkań. Dyplom we wtorek w Warszawie z rąk Jerzego Buzka, przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, odebrał prezydent Janusz Gromek.

Fot. www.kolobrzeg.pl

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama