Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Do czołowego zderzenia samochodów doszło na drodze A11 pod Ustroniem Morskim. Poszkodowanych zostało 7 osób, auta są poważnie uszkodzone.


W środę po godzinie 10 pod Ustroniem Morskim zderzyły się 2 pojazdy: Fiat Punto i Nissan. 42-letni kierowca fiata z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i uderzył w prawidłowo jadącego z naprzeciwka nissana. Nissanem kierował jadący z Kołobrzegu 39-letni mieszkaniec Warszawy. 7 osób zostało rannych, 3 średniociężko i 4 lekko. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Koszalinie i Kołobrzegu.

Świadkowie zdarzenia mówią jedynie o czołowym zderzeniu pojazdów. Według nich, fiatem obróciło wokół osi jezdni, cięższy nissan stoczył się do rowu. Pierwsi na miejscu pojawili się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ustroniu Morskim, którzy bez chwili zwłoki przystąpili do wycinania zakleszczonych w samochodach ofiar. Przyczyny wypadku bada kołobrzeska policja.

Dziękujemy naszemu Czytelnikowi za zdjęcia z akcji ratunkowej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama