Wiktor Szostało o tym komu i dlaczego staje

szostało, kołobrzegNasze studio odwiedził Wiktor Szostało. Zagroził podaniem do sądu Artura Dąbkowskiego, a także odniósł się do testowania leków na emerytach.

Rozmowę z kandydatem na prezydenta zarejestrowaliśmy jeszcze przed jego decyzją, że o mandat będzie się ubiegał już poza "Twoim Ruchem". Wiktor Szostało ustosunkował się do słów Artura Dąbkowskiego, który w związku z wypowiedziami na temat eksperymentów na emerytach porównał go do "doktora Mengele". Dąbkowski pomimo apelu o wycofanie się z tych słów, nie zrobił tego. Szostało zamiast procesu, zaproponował Dąbkowskiemu debatę u nas w studio i wpłatę 1000 zł na hospicjum.

Szostało wyjaśnił, na czym polegać mają eksperymenty na ludziach. Przedstawił również część swojego programu wyborczego.