menu
Ogłoszenia ***  Mechanik na statek pasażerski  (Dam Pracę)  ***  Praca od zaraz  (Dam Pracę)  ***  praca sezonowa  (Dam Pracę)  *** 

Wiktor Szostało o tym komu i dlaczego staje

szostało, kołobrzegNasze studio odwiedził Wiktor Szostało. Zagroził podaniem do sądu Artura Dąbkowskiego, a także odniósł się do testowania leków na emerytach.


Rozmowę z kandydatem na prezydenta zarejestrowaliśmy jeszcze przed jego decyzją, że o mandat będzie się ubiegał już poza "Twoim Ruchem". Wiktor Szostało ustosunkował się do słów Artura Dąbkowskiego, który w związku z wypowiedziami na temat eksperymentów na emerytach porównał go do "doktora Mengele". Dąbkowski pomimo apelu o wycofanie się z tych słów, nie zrobił tego. Szostało zamiast procesu, zaproponował Dąbkowskiemu debatę u nas w studio i wpłatę 1000 zł na hospicjum.

Szostało wyjaśnił, na czym polegać mają eksperymenty na ludziach. Przedstawił również część swojego programu wyborczego.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.