menu
Ogłoszenia ***  szukam pracy  (Szukam Pracy)  ***  Mała Gastronomia zatrudni samodzielnego KUCHARZA !!!  (Dam Pracę)  *** 

Pożegananie lata w Szkole Nr 4

lato, koniec, kołobrzegW Szkole Podstawowej Nr 4 odbył się festyn z okazji kończącego się lata. Od równonocy rozpoczyna się astronomiczna jesień. To już za trzy dni.


Równonoc przypada z 22/23 września. W związku z tym uczniowie SP 4 w piątkowe słoneczne popołudnie pożegnali lato. Podczas festynu, można było zobaczyć umiejętności taneczne i usłyszeć możliwości wokalne maluchów. Oprócz tego, nie zabrakło ciast i ciastek, waty cukrowej, a nawet gofrów, można było zrobić sobie makijaż, zobaczyć wóz straży pożarnej czy przejechać się motocyklem.

 

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.