Pożegananie lata w Szkole Nr 4

lato, koniec, kołobrzegW Szkole Podstawowej Nr 4 odbył się festyn z okazji kończącego się lata. Od równonocy rozpoczyna się astronomiczna jesień. To już za trzy dni.


Równonoc przypada z 22/23 września. W związku z tym uczniowie SP 4 w piątkowe słoneczne popołudnie pożegnali lato. Podczas festynu, można było zobaczyć umiejętności taneczne i usłyszeć możliwości wokalne maluchów. Oprócz tego, nie zabrakło ciast i ciastek, waty cukrowej, a  nawet gofrów, można było zrobić sobie makijaż, zobaczyć wóz straży pożarnej czy przejechać się motocyklem.

 

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

lato, koniec, kołobrzeg

Komentarze  

0 #1 cosiek 2014-09-20 13:02
Bosze ale ten Wolski piękny !!! Jak z obrazka !!!
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Aby komentować na bieżąco, zaloguj się przez Facebooka poniżej. Pozostałe komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież