menu

Komorowski wygrywa w powiecie

O godzinie 2:10 Państwowa Komisja Wyborcza dokonała aktualizacji wyników wyborów w naszym powiecie. 67,26% wyborców oddało głos na Bronisława Komorowskiego.


Na godzinę 2:10 do Okręgowej Komisji Wyborczej w Koszalinie dotarły protokoły z Gminy Kołobrzeg, Gminy Dygowo, Gminy Gościno, Gminy Rymań i Gminy Siemyśl. Nie wpłynęły jeszcze protokoły z miasta Kołobrzeg i Gminy Ustronie Morskie. Zgodnie z procedurą, aby dane przesłane drogą elektroniczną do OKW zostały przesłane do PKW, muszą być one poparte dokumentem na piśmie.

Na godzinę 2:10, Bronisław Komorowski otrzymał 9716 głosów (67,26%), natomiast na Jarosława Kaczyńskiego w naszym powiecie zagłosowało 4730 wyborców (32,74%). Na ten czas nie wiadomo, jak głosowali przede wszystkim mieszkańcy Kołobrzegu i przybyli do kurortu turyści, bo to tak naprawdę będzie rzutowało na ostateczny wynik obu kandydatów w powiecie kołobrzeskim.

Na godzinę 2:10, przy oszacowaniu wyników z 95% komisji wyborczych, w wyborach prowadzi Bronisław Komorowski z 52,63% głosów w skali kraju.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.