Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na ulicy Koszalińskiej na wysokości Kądzielna. Młody motocyklista wypadł z drogi na pole. Przewieziono go do szpitala.


Około godziny 19.00 motocyklista jechał w kierunku Podczela. W pewnym momencie na zakręcie ze stalową barierą ochronną jednoślad złapał pobocze. Najprawdopodobniej w wyniku utraty przyczepności motor wyrzuciło w powietrze, a następnie na znajdujące się niżej pole.

Nieprzytomnego mężczyznę pogotowie ratunkowe przewiozło do Szpitala Regionalnego. Jego stan nie jest znany. W miejscu zdarzenia tworzyły się spore korki. Ruch odbywał się wahadłowo. Przyczyny tego zdarzenia wyjaśnia kołobrzeska policja.

Fot. Michał Świderski

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama