Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Takiego ruchu w lokalach wyborczych nigdy nie było. Wszystko za sprawą głosowania w wakacje. Do urn prosto z plaży ruszyli turyści.


Widok ludzi z leżakami, parawanami, czy nawet bagażami podróżnymi, nikogo nie dziwi. Obwodowe komisje wyborcze były przygotowane na taką sytuację, a także na ewentualny brak kart do głosowania. Bo zainteresowanie wyborami, wbrew niektórych prognoz, przynajmniej w Kołobrzegu jest bardzo duże. Na godzinę 13.00 frekwencja w mieście wyniosła 35,9% uprawnionych do głosowania (2 tygodnie temu frekwencja z godziny 13.00 to 31,67%). Jak poinformowała nasz portal Ewa Pełechata, pomimo wzmożonego zainteresowania drugą turą wyborów prezydenckich, głosowanie przebiega spokojnie i bez incydentów.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama