Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na kołobrzeskiej plaży trwają zdjęcia do serialu telewizyjnego "M jak Miłość". To jeden z elementów promocji miasta, ale także możliwość zagrania w filmie.


Zdjęcia zrobiono już na Plaży Zachodniej. Teraz ekipa filmowa przeniosła się na Plażę Centralną i do kawiarenek pomiędzy molem a latarnią morską. Pozostały jeszcze zdjęcia w kołobrzeskich hotelach. Jak zaznacza Marta Ostapiec, p.o. dyrektora Centrum Promocji i Informacji Turystycznej, wizyta gwiazd serialu, w tym Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka, to nie tylko atrakcja dla turystów. To także promocja miasta, bowiem w serialu będzie właśnie Kołobrzeg, w którym bohaterowie spędzają wakacje.

Ciekawostką jest również to, że jako statyści udział w filmie biorą ochotnicy, którzy zgłosili się do Centrum Promocji i Informacji Turystycznej. Tych, których wybrała ekipa filmowa, będą już niedługo mogli zobaczyć siebie w serialu. Każdy odcinek superprodukcji emitowanej w TVP2 ogląda średnio 9 milionów widzów.

Fot. Michał Świderski

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama