Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Super Ekspress opublikował zdjęcie prezydenta miasta Janusza Gromka, który na sobotniej konwencji Platformy wręcza premierowi Tuskowi jego portret.


W sobotę Donald Tusk po raz kolejny został wybrany szefem Platformy Obywatelskiej. Na konwencji był również Janusz Gromek. Już po wyborach, premier Donald Tusk i lider partii, której członkiem jest prezydent Kołobrzegu, wręczył mu jego portret. Moment ten uchwycili fotoreporterzy "Super Ekpressu". Dziennik zdjęcie Gromka z portretem Tuska podpisał następująco: "Wódz jest tylko jeden! Donald Tusk (53 l.) otrzymał na konwencji swój portret. Minę miał jednak nietęgą. Nie podobał się czy co?".

Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy Janusza Gromka zdradził naszemu portalowi, że portret ten został namalowany już ponad rok temu. Był przygotowany jako upominek dla premiera, którego wizytę planowano w Kołobrzegu już rok temu. Nie wyszło, a premier przyjechał do Kołobrzegu ale w niezwykle smutnej atmosferze - pogrzebu posła Karpiniuka. - Ś.p. poseł Sebastian Karpiniuk bardzo starał się o tę wizytę premiera w Kołobrzegu - mówi Michał Kujaczyński. - Prezydent mówi, że Sebastian też by to uznał za dobry moment, żeby ten portret sprezentować Donaldowi Tuskowi.

Portret namalował kołobrzeski artysta i kierownik Galerii Sztuki Współczesnej - Dariusz Kaleta. Jest to olej na płótnie.

Fot. se.pl

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama