Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na ilu drogach wlotowych do Kołobrzegu nie ma utrudnień w ruchu? Na jednej? Otóż nie, dziś drogowcy udowodnili, że potrafią sparaliżować miasto sami.


Niedawno sami pisaliśmy, żeby unikać drogi krajowej A11 na Podczele i przejazdu ulicą Trzebiatowską. Namawialiśmy za pośrednictwem drogowców, żeby lepiej jechać drogą wojewódzką Kołobrzeg-Karlino. Na Rondzie Solidarności pojawiła się nawet tablica z zalecanym objazdem do Koszalina właśnie przez Karlino. Ale dziś Internauci wyprowadzili nas z tej błogiej radości, że chociaż na jednej drodze wlotowej nie są prowadzone żadne prace. W piątek, kiedy zaczyna się sezon i zaczynają się zjeżdżać turyści, a kołobrzeżanie powoli opuszczają miasto w ramach letnich wojaży, drogowcy w godzinach szczytu malowali oznakowanie poziome na przejściach dla pieszych, ograniczając ruch na jednym z pasów. Dostaliśmy zdjęcia wykonane przez telefon komórkowy, ukazujących korki na ulicy Krzywoustego. Bo przecież technologia malowania oznakowania poziomego latem w godzinach wieczornych i nocnych jest nam obca.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama