Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W piątek po południu odbyła się wizja na moście w Dźwirzynie. Eksperci wydadzą opinię co do jego przydatności w jednej z miejscowości zniszczonej przez powódź.


Pewne jest, że pomiędzy 12 a 16 lipca zostanie zamknięty w celu rozebrania na części. Na jego miejscu stanie nowoczesna i funkcjonalna przeprawa. Długo zastanawiano się, co zrobić ze starym mostem, przekazanym Polsce przez USA. Rozważano nawet możliwość przekazania obiektu miastu albo i muzeum. Ostatecznie  wygrała koncepcja przekazania mostu jednej z gmin zniszczonych klęską powodzi, konkretnie do powiatu nowosądeckiego.
Most w asyście starosty kołobrzeskiego i dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu oglądali przedstawiciele Zarządu Dróg Powiatowych z Nowego Sącza. Ich opinia będzie dotyczyła nie tylko stanu technicznego mostu, ale również jego przydatności na terenach popowodziowych.

Fot. Lidia Markowska

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama