Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Funkcjonariusze policji i strażnicy graniczni odnaleźli ukrytą w szopie broń palną i amunicję. Aresztowali 64-letniego mężczyznę. Grozi mu do 8 lat więzienia.


Policja i Straż Graniczna w trakcie prowadzenia czynności służbowych w jednej z wsi w Gminie Dygowo natrafili na broń ukrytą w szopie. Znaleziono samoróbkę oraz ponad trzysta sztuk amunicji.Po ustaleniu właściciela szopy dokonano zatrzymania 64 letniego Czesława S. Zatrzymany oświadczył, że zabezpieczona broń oraz amunicja należą do niego. Twierdzi, że znalazł ją w lesie. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do zatrzymanego znaleziono elementy broni oraz amunicję strzelecką różnego kalibru.Mężczyzna twierdzi, że amunicję gromadzi od wielu lat. Znajdował ją w lesie bądź podczas rozbiórki budynku gospodarczego.
Czesław S. został aresztowany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

Oprac. MK, fot. KPP Kołobrzeg

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama