Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Plażowy serwis portalu "Onet.pl" krytykuje nasz kurort. W letnim rankingu spadliśmy na 11 miejsce, za Mielnem czy Ustką. Przyczyna: m.in. handel nad morzem.


Portal "Onet.pl" po raz kolejny przygotował swój raport wakacyjny. Niestety, Kołobrzeg zamiast piąć się w górę - spadł w rywalizacji z innymi miejscowościami letnimi. Tym razem jesteśmy za najważniejszymi polskimi miastami letniskowymi. Poza tym, autorzy raportu nie zostawiają na nas suchej nitki: "Do wielkich przegranych zaliczamy Kołobrzeg, który ma ogromny potencjał, ale miasto musi sobie poradzić z komunikacją i przede wszystkim z estetyką (czy naprawdę główny deptak przy plaży musi być jednocześnie tandetnym targowiskiem)". Autorzy w podtekście zalecają omijać nasze miasto w tym sezonie ze względu na korki ("Podróż nad Bałtyk to mordęga"). Nie są również szczodrzy w chwaleniu naszej bazy gastronomicznej i hotelowej, sugerując, że za cenę wczasów nad morzem można nieźle zabawić się zagranicą.
Kolejny ranking plaż i miejscowości nadmorskich opublikuje niedługo tygodnik "Polityka". Warto jednak podkreślić, że w tym roku kąpielisko centralne uzyskało "Błękitną Flagę", a więc przynajmniej w dziedzinie plaży zmieniamy się na lepsze.

Fragment rankingu "Onet.pl".

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama