Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, peron, kołobrzeg stadionDzięki staraniom prezydenta Janusza Gromka, jest duża szansa, że jeszcze przed wakacjami przystanek Kołobrzeg Stadion będzie służyć pasażerom.


A wydawało się, że sprawa jest przesądzona i na kolei, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić, wygrają paradoksy. Jest peron - to niech będzie. Tymczasem zbudowany tylko na kilka tygodni peron doskonale sprawdził się dla pasażerów jako dodatkowy przystanek na trasie do Goleniowa, pomiędzy Kołobrzegiem a Korzystnem. Wiele osób, zwłaszcza uczniowie, nie musi już pędzić na dworzec, aby wsiąść do pociągu.

Dobre informacje dla mieszkańców ma Andrzej Olichwiruk, zastępca prezydenta ds. gospodarczych. Rozmowy z koleją w ostatnich dniach przyniosły pozytywne dla miasta stanowisko. Polskie Linie Kolejowe chcą na własny koszt przeprowadzić modernizację przystanku, w tym jego oświetlenie. Jest szansa, że prace zakończą się do sezonu, ale wszystko zależy od tego, jak szybko spółka zakończy procedury przetargowe.

 

informacje kołobrzeg, peron, kołobrzeg stadion

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama